Řízení kvality

Jsme firma certifikovaná podle ISO 9001:2008 v oblasti elektromontáží zabezpečovací techniky a projektování v souvisejících oblastech. Považujeme se za rodinné společenství odborníků. Firma M-EC zajišťuje v celém Rakousku a v sousedních zemích služby v oblasti silnoproudu, slaboproudu, zabezpečovací techniky a stavebních projektů.


Naše způsobilost ve vztahu ke kvalitě, elektrotechnice, zabezpečení a inovaci.

Vyžadujeme další odborné vzdělávání našich pracovníků, abychom důslednou optimalizací řízení zajistili nejvyšší míru technického a odborného know-how u elektrotechniky, montáží, silnoproudu, zabezpečovací techniky a s tím souvisejícím technickým vybavením.

Naším cílem je dosáhnout co nejvyšší spokojenosti, spolehlivosti, optimalizace nákladů a kvality při veškerých našich činnostech.


Kdo jsou naši zákazníci, kde je náš trh

Naši zákazníci pocházejí z oblasti soukromého podnikání, veřejných zadavatelů, bank a velkých koncernů, ale také z oblasti soukromých klientů.

Náš stěžejní M-EC trh se nachází v Rakousku stejně jako v sousedních zemích.

Nezáleží na tom, zda je náš zákazník soukromá osoba nebo velký koncern, každý ze zákazníků od nás dostane to samé, výbornou kvalitu výkonů a záruku jakosti.


Certificate ISO 9001:2015